Blix.pl

Aplikacja Blix.pl – niezastąpiona pomoc w codziennych zakupach

Polacy zarabiają coraz więcej, a rodziny korzystają ze świadczenia 500+, dzięki czemu zauważalny jest wzrost siły nabywczej. Jednocześnie zauważalny jest trend, który polega na mądrym kupowaniu i oszczędzaniu na zakupie wielu produktów. Promocje są wykorzystywane jako sposób na realne oszczędności, a posezonowe obniżki cen ściągają do sklepów tłumy. Aby szybciej dowiadywać się o zakupowych okazjach i oszczędzać pieniądze, warto korzystać z aplikacji Blix.pl.

Wiele sklepów w jednej aplikacji

Aplikacja Blix.pl została stworzona z myślą o osobach, które chcą podreperować domowy budżet, jednocześnie nie rezygnując z zakupu różnych produktów. W aplikacji znajdzie się gazetki promocyjne z wielu sklepów – zarówno dużych marketów, jak i odzieżowych sieciówek oraz sklepów osiedlowych. Gazetki online informują o aktualnych obniżkach cen na określone produkty lub grupy produktów, dlatego o możliwości dokonania tanich zakupów można dowiedzieć się bez wychodzenia z domu.

Aplikacja jest prosta w obsłudze, dlatego wyszukanie gazetki z wybranego sklepu zajmuje kilka sekund. Program pozwala szybko zapoznać się z informacjami o obniżkach cen w wybranym markecie budowlanym lub drogerii, a także odnaleźć promocje na określone produkty. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę artykułu, który chce się nabyć, a Blix.pl wskaże, jaki sklep oferuje go w promocji. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędza się nie tylko pieniądze, ale i czas, jaki straciłoby się na przeglądanie wszystkich gazetek po kolei.

Powiadomienia o nowych promocjach

Aby zapoznać się z nowymi promocjami w sklepach, wystarczy śledzić powiadomienia wysyłane przez aplikację Blix.pl. Aplikacja na smartfona informuje, kiedy pojawia się nowa gazetka promocyjna, dlatego z promocjami jest się zawsze na bieżąco, nawet gdy jest się zajętym wieloma obowiązkami. Jest to ogromne ułatwienie dla zabieganych osób i pań domu, które jednocześnie pracują i zajmują się wychowywaniem dzieci. Nie trzeba odwiedzać sklepów, by zabrać z nich gazetki. Ponadto elektroniczne wersje gazetek są ekologicznym rozwiązaniem, dzięki któremu zmniejsza się nadmierne zużycie papieru.

Co ważne, gazetki online dostępne w aplikacji umożliwiają sprawdzanie aktualnych promocji w dowolnym miejscu i o wybranej porze. Promocje przegląda się na ekranie smartfona podczas podróży tramwajem do pracy, w kolejce przed gabinetem lekarskim bądź na przerwie w pracy. Takie rozwiązanie sprawia, że na każde zakupy idzie się z przemyślaną listą, co obniża wydatki na codzienne życie i skraca czas potrzebny do wykonania zakupów.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również