ANNISS – sesja modowa Break the Rules

Strona główna » Blog » ANNISS – sesja modowa Break the Rules

ANNISS – sesja modowa Break the Rules

Prezentujemy najnowszą sesją marki ANNISSBreak the Rules. Sesja łączy jesienno-zimową kolekcję BHP 13/14 i linię I KNOW BETTER.

Uosabia motto marki, czyli ponadczasową rebeliancką klasykę w futurystycznym ujęciu. Marka ANNISS to nie tylko moda – to styl bycia i stan umysłu. Połączenie sylwetek klasycznych z odważnymi i niekonwencjonalnymi dodatkami daje ponadczasowe rozwiązanie. Wszystko zgodnie z hasłem – ZASADA ANNISS TO ŁAMAĆ ZASADY.

O marce
Anniss to marka stworzona przez Anię Syczewską w 2011 r. Oferuje kolekcje damskie oraz męskie. Anniss ma bardzo mocno ukształtowaną estetykę, na granicy kostiumu i mody subkulturowej. Dewizą marki jest projektowanie w duchu rock’n’roll’owej awangardy i rebelianckiej estetyki z zachowaniem maximum indywidualności każdego projektu. Wszystkie kolekcje odszywane są w Polsce w większości z włoskich tkanin, a poszczególne egzemplarze powstają w krótkich seriach. Anniss to marka spełniająca wymagania ludzi odważnych zdecydowanych, pewnych siebie, bezkompromisowych oraz wszystkich młodych duchem buntowników pragnących unikatowo wyrazić siebie.

2013-12-03T10:36:32+00:003 grudnia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: