Strona główna » Blog » Anna Przybylska w trzech odsłonach

Anna Przybylska w trzech odsłonach

W urodzinowym wydaniu COSMOPOLITAN „Szczęściara” – Anna Przybylska o uwodzeniu, koniecznym kompromisie w związku oraz o tym, czego nie zrobiłaby za żadne pieniądze.

W COSMOPOLITAN TAKŻE:

„Jestem dorosła! Nie mówcie mi, co mam robić” – jak się dogadać z rodzicami, którzy nadal przypominają ci, żebyś nosiła czapkę i pytają, czy zjadłaś obiad?
„Kto wpadł na naszą imprezę?” – z okazji urodzin Cosmo najwięksi polscy przystojniacy zdradzają, co ich najbardziej kręci w kobietach.
„Pozytywne myślenie naprawdę działa!” – Ale tylko pod warunkiem, że wiesz, jak się nim posługiwać. Wypróbuj nasz sprawdzony sposób!
„Kiedy przestajesz się dla niego starać...” – Zakochałaś się w Bradzie Pitcie, a teraz mieszkasz z Ciasteczkowym Potworem? Albo sama nie możesz dopiąć dżinsów? Dlaczego w stałym związku tyjemy na potęgę i jak temu zapobiec?
„Sekret idealnego dopasowania” – Dlaczego seks z jednym facetem jest absolutnie rewelacyjny, a z drugim (choć jesteś w nim zakochana po uszy) – trochę mniej? Chyba znamy odpowiedź!
„Nie czekaj! Spełniaj marzenia! Teraz!” – Wiesz, czym jest prokrastynacja? To odkładanie wszystkiego na później i… tysiące straconych możliwości. Sprawdź, co ci naprawdę przeszkadza w spełnianiu marzeń.
„Dzisiaj jestem gwiazdą” – Czytelniczki Cosmo wystąpiły w naszej sesji w wymarzonych kreacjach swoich ulubionych projektantów.
„16 trików, które podkręcą twoje piękno” – zdradzamy szybkie i zaskakujące sposoby, by pokazać światu to, co w tobie najpiękniejsze.
„Zajęcia z geometrii” – czyli jak zrobić najmodniejszy manikiur sezonu.

05_cosmo_2013_v1

05_cosmo_2013_v2

05_cosmo_2013_v3

JUŻ JEST! COSMOPOLITAN DOSTĘPNY W WERSJI CYFROWEJ NA TABLETY  (IPADY + TABLETY Z SYSTEMEM ANDROID).

2018-03-14T08:19:21+00:0012 kwietnia 2013|Gwiazdy|