zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Anna Mucha w Shape

Anna Mucha w Shape

Już dzisiaj w sprzedaży ukaże się najnowsze wydanie magazynu SHAPE, a na okładce modna, wysportowana i wciąż popularna ANNA MUCHA.

Gwiazda Miesiąca 

W październikowym SHAPE będzie nią Anna Mucha, która opowie Czytelniczkom SHAPE m.in. o tym, w jaki sposób udało jej się wrócić do formy po urodzeniu córeczki oraz o tym, jak wiele dobrej energii i radości wniosła w jej życie Stefania.

TRENING Z GWIAZDĄ – SKUTECZNY TRENING Z ANNĄ MUCHĄ

Oprócz wywiadu, Czytelniczki znajdą także Trening z Gwiazdą pt. „W roli głównej Anna Mucha” – tym razem jest to fitness dla początkujących. Jak wszystkie nasze gwiazdy – również Ania – ćwiczy pod czujnym okiem naszej ekspertki – Ewy Chodakowskiej.

W numerze także:

SUPER TEMAT – Materiałem godnym szczególnej uwagi w październikowym SHAPE jest (R)ewolucja październikowa czyli metamorfoza w miesiąc – to opracowany przez specjalistów SHAPE dokładny plan działania, przygotowany w formie kalendarza (na październik’2012), który pomoże każdej Dziewczynie (która oczywiście będzie tego chciała :)) zmieć się z kobiety-kanapowej w rasową fitness woman żyjącą aktywnie i zdrowo. W materiale znajdą się bardzo konkretne rady od: psychologa, trenera, dietetyka oraz eksperta urodowego.

Polecamy też zbiór artykułów pod wspólnym hasłem „Twoje piersi zawsze w formie„.
Są to: Uroda. Dmuchaj i chuchaj na biust, Zdrowie. Piersi: dbaj o nie i ciesz się życiem, Fitness. Piersi w górę, Kuchnia. Dieta & piersi

PSYCHE – Praca to nie wszystko. Twoja życiowa misja? Być szczęśliwą!

URODA – Niech znikną plamy!

ZDROWIE – Sposób na… wrażliwe dziąsła

FITNESS – Trening. Pokaż nogi w rurkach oraz Poradnik. Siatkówka – sport nr 1.

KUCHNIA – Dieta z dostawą czyli profesjonalne cateringi dietetyczne oraz Jesienne swawole – przepisy light

2018-03-14T09:03:37+01:0028 września 2012|Gwiazdy, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: