Ankieta z nagrodami!2018-03-14T03:08:49+00:00

Szanowni Państwo

Chcąc stale rozwijać nasze usługi, chcielibyśmy poznać Państwa opinię o naszym portalu ModaiJa.Pl, co pozwoli podnieść jakość naszych produktów i usług. Z uwagą rozpatrzymy wszystkie Państwa sugestie.

Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 5-10 minut. Dodatkowo, w podziękowaniu za Państwa cenny czas oraz sugestie, wśród wszystkich osób, które pozostawią swoje dane kontaktowe (wystarczy email) rozlosujemy atrakcyjne nagrody – zestawy kosmetyków, zestawy książek i gadżetów. Znajdziecie wśród nich m.in.

[heading style=”2″]NAGRODY[/heading]

Zestawy kosmetyków do opalania i depilacji marki Eveline Cosmetics

[nggallery id=4724]

Książki Partnerów Ogólnopolskiej Kampanii Książka jest Kobietą, m.in. Wydawnictwa Hanami, Grupy Wydawniczej Helion, Wydawnictwa Jedność, Wydawnictwa Sine Qua Non, MUZA SA

[nggallery id=4723]

Oklejki na buty z obcasem od MasaMusa www.masamusa.com

[nggallery id=4725]

Uwaga: redakcyjne jury zastrzega sobie prawo dowolnego rozdysponowania nagród w zależności od ilości zgłoszeń (zestawy, pojedyncze nagrody, inne) Ogólny Regulamin Konkursów w domenie ModaiJa.Pl znaleźć można tutaj.

[heading style=”2″]ANKIETA[/heading]

Ankieta dostępna w dniach 26.05.2013 – 23.06.2013. Lista laureatów zostanie opublikowana w tym samym miejscu w terminie do 14 dni roboczych od zakończenia przyjmowania ankiet od respondentów. Laureaci zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody oraz sposobie jej odbioru mailowo, na adres podany w ankiecie.

Rozpocznij ankietę
(uwaga, otwiera się w nowym oknie!)

freeimage-7743386-web