Strona główna » Blog » Anja Rubik mówi o swoim nałogu – wideo

Anja Rubik mówi o swoim nałogu – wideo

Top modelka, Anja Rubik, udzieliła wywiadu na temat swojego uzależnienia! Jakiego? Dobroczynnego!

Nagranie z jej udziałem promuje III edycję konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności”, w którym Polacy wybierają najbardziej społecznie zaangażowane polskie gwiazdy, a uzależnienie, o którym informują organizatorzy konkursu, dotyczy pomagania potrzebującym.

Modelka jest finalistką III edycji konkursu o tytuł „Gwiazdy Dobroczynności” w kategorii Darczyńca organizacji społecznej. Przekazała na cele charytatywne (na konto Domu Dziecka w Strzyżowie oraz Fundację DKMS Polska, zajmującą się chorobami nowotworowymi) 120 tys. złotych, które stanowiły gażę za otwarcie centrum handlowego w Rzeszowie. Wielokrotnie podkreślała w mediach, że z radością angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Organizatorzy konkursu, Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce oraz tygodnik „Newsweek Polska”, są przekonani, że znane osoby są inspiracją dla „zwykłych” ludzi. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej zaangażowanych społecznie polskich gwiazd, promocja cennych inicjatyw i organizacji społecznych oraz zachęcanie społeczeństwa do działań dobroczynnych.

Głosowanie trwa do 5 lutego na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl.

Cały dochód z konkursu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności „Pozytywka” wspierający edukację dzieci z niepełnosprawnością słuchu. Dzięki dotychczasowym edycjom na konto Funduszu wpłynęło 540 tys. zł.

źródło:kampaniespoleczne.pl

2012-01-22T08:08:40+00:0022 stycznia 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: