ANIOŁY NA LODZIE, czyli gwiazdy pomagają ubogim rodzinom

Strona główna » Blog » ANIOŁY NA LODZIE, czyli gwiazdy pomagają ubogim rodzinom

ANIOŁY NA LODZIE, czyli gwiazdy pomagają ubogim rodzinom

Magazyn Imperium Kobiet słynie ze swojej charytatywnej działalności i chęci niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Do tej pory pomógł m.in. dzieciom chorym na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka i Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Wspierał Fundację Szansa Dzieciom a także rozpoczął współpracę z poradnią dla samotnych matek „Mama Sama”. Aktywnie działa z Fundacją „Papierowy Motyl”, która ma na celu pomoc maluchom poprzez organizowanie warsztatów pisarskich w polskich szpitalach. Miesiąc temu nawiązał współpracę z krakowskim Stowarzyszeniem „Piękne Anioły” z którym szykuje się do kolejnego dużego eventu pod hasłem „Anioły na lodzie”.

– Będzie to mecz hokejowy, który odbędzie się 30.11.2013 w Krakowie na lodowisku Cracovii o godz.18.30. Znane gwiazdy zagrają w hokeja aby pomóc biednym rodzinom i ich dzieciom w zakupie kompletów pościeli na święta. – wyjaśnia Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet.

– Stowarzyszenie Piękne Anioły wraz z ambasadorką Anną Czartoryską-Niemczycką pomaga dzieciom poprzez zmianę ich warunków mieszkaniowych. Remontuje i wyposaża dziecięce pokoje, te w których nie ma warunków do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania. – wyjaśnia Katarzyna Konewecka-Hołój, prezes Stowarzyszenia.

,,Anioły na lodzie” to pomoc przez zabawę i wspaniale spędzony rodzinny czas. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich w składzie między innymi: Krzysztof Hanke, Jerzy Dudek, Anna Czartoryska-Niemczycka, Tomasz Olbratowski, Tomasz Ciachorowski i wielu innych wspaniałych artystów zagra przeciw Hokejowej Reprezentacji Lekarzy.

Zwycięska drużyna zostanie ambasadorem akcji ,,Anielskie sny na gwiazdkę”. Za pozyskane środki z tego wydarzenia zakupimy komplety pościeli dziecięcej, które zostaną przekazane poprzez ośrodki pomocy społecznej tym dzieciom, których sny w starej, zniszczonej pościeli nie są kolorowe.

– W programie znajdzie się również pokaz umiejętności hokejowych Mistrzów Polski Cracovii, występ łyżwiarek figurowych a także pokaz laserów w rytm muzyki DJ. WYSTĄPI DJ ADAMUS I ADA SZULC. – dodaje Ilona Adamska.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka oraz Marszałek Małopolski.

Tomasz-Ciachorowski-foto-MWwmedia

ik_okladka1B 998319_545986085476633_829387748_n

fot . MW Media

2018-03-14T07:54:25+00:005 listopada 2013|Gwiazdy, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: