zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Anielskiej szminki ślad

Anielskiej szminki ślad

Lipstick – szminka. Symbol kobiecości i wszystkiego, co się z nią wiąże. Świadek słów wypowiedzianych pod wpływem gwałtownych emocji, a także uśmiechów – zarówno tych radosnych, jak i smutnych.

Lipstick to również duet stworzony przez siostry, Sabinę i Joannę Adamczyk, dla których kobiecy świat nie jest żadną tajemnicą. Od kiedy pamiętają, muzyka stanowi ważną część ich życia, nic więc dziwnego, że postanowiły wyrażać siebie właśnie za jej pomocą. Nikogo nie udają, śpiewają o tym, co znają. Młodość, szczerość i wrażliwość to ich niepodważalny atut, który sprawia, że nietrudno znaleźć w piosenkach Lipstick odbicia własnych przeżyć. Muzyka, którą najbardziej cenią to ta, która wywołuje dreszcz i długo nie opuszcza słuchacza, dlatego można się po nich spodziewać wielu wyjątkowych utworów.

Duet Lipstick zadebiutował w ubiegłym roku singlem „Piosenka o zapominaniu”. Obecnie dziewczyny proponują utwór „Anioł Stróż”, który zwiastuje ich debiutancką płytę.
„Anioł stróż” to piosenka szczególnie im bliska, ponieważ to pierwszy utwór, do którego same napisały słowa. Dedykowana jest wszystkim przyjaciołom, którzy niezależnie od sytuacji są zawsze blisko. Autorki sądzą, że każdy ma swojego „anioła stróża”, na którym może polegać i z którym łączą się wszystkie dobre chwile…

Lipstick „Anioł Stróż”
premiera radiowa 29.08.2011

Piosenkę “ Anioł Stróż “ skomponowała Shelly Peiken – autorka takich hitow jak: „What A Girl Wants”, „Come on Over” ,”Don’t Make Me Love You”, „Too Beautiful For Words” z repertuaru Christiny Aguilery, „Out From Under” z repertuaru Britney Spears czy „Who You Are” z repertuaru Jessie J

Uwaga: już wkrótce specjalnie dla naszych Czytelniczek… niespodzianka związana z duetem Lipstick!

2018-03-14T10:34:47+01:0030 sierpnia 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: