Strona główna » Blog » Ania Wendzikowska dla marki Caterina

Ania Wendzikowska dla marki Caterina

Ania Wendzikowska dla wiosennej kolekcji ubrań marki Caterina zaprojektowała dedykowaną kolekcję bransoletek i naszyjników Wendy.

Caterina istnieje na polskim rynku od 1991 roku i jest jednym z liderów na polskim rynku mody damskiej. Swoje kolekcje kieruje do kobiet ceniących elegancję połączoną z wyrafinowaniem. Nienaganne kroje oraz piękne tkaniny to jej wyróżnik.

Odzwierciedlenie ducha kolekcji wiosenno-letniej Caterina w biżuterii było dla mnie bardzo ekscytującym doświadczeniem – mówi Ania Wendzikowska. Caterina i Wendy mają wiele wspólnego – odznaczają się wyjątkową dbałością o szczegóły, a w projektach wykorzystywane są najwyższej jakości materiały – dodaje projektantka.

Wendy to kolekcja bransoletek Ani Wendzikowskiej, wykonywanych ręcznie z wysokiej jakości kamieni półszlachetnych. Skierowana jest do kobiet odważnych i bezkompromisowych, ale jednocześnie lubiących odważne dodatki i śmiałą kolorystykę.

Kolekcja Wendy dla Caterina jest już dostępna w sprzedaży w wybranych butikach: Bydgoszcz – DM Drukarnia, Gdynia – CH Klif, Katowice – butik firmowy, Lublin – CH Lublin Plaza, Łódź – Manufaktura, Opole – Solaris Centre, Poznań – Kupiec Poznański, Warszawa – Dom Mody Klif, Warszawa – CHR Promenada, Warszawa – Sadyba Best Mall.

Ania Wendzikowska fot. Magda Sobieska

Ania Wendzikowska fot. Magda Sobieska

2018-03-14T08:16:16+00:002 maja 2013|Biżuteria, Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: