Angelina Jolie twarzą perfum Mon Guerlain. Wideo

Strona główna » Blog » Angelina Jolie twarzą perfum Mon Guerlain. Wideo

Angelina Jolie twarzą perfum Mon Guerlain. Wideo

Aktorka i działaczka humanitarna Angelina Jolie została twarzą nowych perfum marki Guerlain – Mon Guerlain.

Na stronie internetowej marki czytamy, że nowy zapach to hołd dla współczesnej kobiecości, która jest silna, wolna i zmysłowa, taka jak Angelina Jolie.

Mon Guerlain to świeży, orientalny zapach, który wykorzystuje tak orientalne składniki, jak lawenda z  Prowansji, jaśmin z Indii, drzewo sandałowe z Australii i wanilię w Nowej Gwinei.

Buteleczka to charakterystyczny dla Guerlain i kultowy już design zwany „quadrilobe”, stworzony w 1908 roku. Prosta, graficzna butelka przypomina nieco narzędzie alchemika, a nazwę zawdzięcza specyficznemu korkowi, wykonanemu z jednego kawałka, który przypomina cztery złożone razem płatki.

O ile sama perfuma jest dostępna we flakonach o pojemności 30, 50 i 100ml, kolekcja Mon Guerlain obejmuje również znacznie większe butelki o pojemności 250ml i 500 ml. Te większe sprzedawane są w butelkach Guerlain’s Golden Bee, stworzonych w 1853 roku przez szklarzy Pochet & du COURVAL specjalnie na potrzeby wody kolońskiej cesarzowej Eugenii. Dodatkowo w skład kolekcji Mon Guerlain wchodzą balsam do ciała i żel pod prysznic.

Angelina Jolie wystąpiła również w filmiku reklamowym nowego zapachu, który możecie obejrzeć poniżej.

 Angelina Jolie, właściwie Angelina Jolie Voight (ur. 4 czerwca 1975 w Los Angeles) – amerykańska aktorka, ambasador dobrej woli UNHCR oraz członkini Rady Stosunków Międzynarodowych, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i Nagrody Gildii Aktorów Filmowych.

2017-03-10T09:30:18+00:00 10 marca 2017|Gwiazdy|

Zostaw komentarz