Strona główna » Blog » Angel Oliferuk – Polka finalistką światowego Top Model!

Angel Oliferuk – Polka finalistką światowego Top Model!

Mieszkająca od pięciu lat w USA Angel Oliferuk została jedyną reprezentantką naszego kraju w światowym finale Top Model. Pochodząca z Bielska Podlaskiego Angela zawsze marzyła o karierze modelki, ale pierwsze kroki na wybiegu zaczęła stawiać dopiero za oceanem.

„W Polsce agencje modelek nie chciały ze mną współpracować – wspomina Angela. – Moja uroda wydawała się tu zbyt nietypowa, dziwna. Na świecie oryginalność postrzegana jest raczej jako atut“.

Zachęcona pierwszymi sukcesami w modelingu Angel – bo tak nazywają Angelę Amerykanie – zgłosiła się do Top Model Worldwide 2013 i po kilku tygodniach zakwalifikowała się do finału, który odbędzie się w kwietniu przyszłego roku w Londynie. Teraz przed modelką kilka pracowitych miesięcy, wypełnionych przygotowaniami do konkursu.

Pracować jako modelka Angel zaczęła dopiero w 2012 roku, jednak od razu przyciągnęła uwagę najlepszych amerykańskich fotografów. Sesję zaproponował jej między innymi Jose Amigo, współpracujący na stałe z Victoria’s Secret i agencją Ford Models, a także Nyla D. czy John David Lantrip. Angel brał udział w wielu pokazach, mając na sobie ubrania firm takich jak White and Black Market, projektantów: Very Wang, Rosity Hurtado, Helen Gerro Couture, marek: Eric Desgins, Frankovik Designs, Papilliom Desgins, Edward Dillard Desgins, Zambony Haute Couture i innych. Jej karierze kibicują mieszkający w Polsce rodzice, dwie siostry, które tak jak Angel pracują w USA: bliźniaczka Ania i młodsza Viola, a także chłopak – Emery.

Sponsorem udziału Angel w Top Model są amerykańska firma biotechnologiczna – Emcyte Corporation i organizacja Human Cure Foundation.

[portfolio_slideshow]
2018-03-14T08:43:58+00:0012 grudnia 2012|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: