Strona główna » Blog » Angel Oliferuk: Moim zdaniem…

Angel Oliferuk: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym kreację…
…. koloru szampana.. Suknia do ziemi jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż zbyt seksowna krótka sukienka odsłaniająca niemal cale ciało. Do tego założyłabym piękną, zwracającą uwagę biżuterię.

Na co dzień noszę…
… jeansy i wygodną koszulkę polo albo tank top. Czasem jednak wybieram dziewczęce sukienki.

Słucham, czytam, oglądam…
Lubię słuchać muzyki pop: Rihanny, Katy Perry, Beyonce. Często przeglądam magazyny o modzie takie jak „Vogue” czy „Elle”. Jestem wielbicielką historii o wampirach i kocham czytać sagę „Twilight”, śledzę też seriale: „Dziennik Wampirów” (The  Vampieres Diaries) i „Czystą Krew” (True Blood) Uwielbiam filmy fantastyczne, szczególnie „Avatara”. Oglądam też programy rozrywkowe, np. amerykańskiego Idola.

Nie znoszę…
gdy jestem na autostradzie, a koło mojego samochodu eksploduje w samym środku ulewy! Wkurza mnie, że benzyna ciągle drożeje. Ale najbardziej nie znoszę, kiedy idę do sklepu, żeby kupić wymarzony ciuch, a mojego rozmiaru już nie ma!

Uwielbiam…
…jak pada w nocy deszcz. I jeszcze, gdy moja sunia Sirius chodzi za mną po całym domu, nie odstępując mnie na krok. Czuję się wtedy potrzebna i kochana.

Kobieta…
Jest Twoja, kiedy nie wstydzi się przy Tobie rozebrać. Mężczyzna jest Twój, kiedy nie wstydzi się przy Tobie płakać…

Moje hasło na dziś lub na całe życie…
Nie wmawiaj sobie ze nie masz czasu! Masz go tyle samo, ile mieli Albert Eistein, Leonardo Da Vinci czy Matka Teresa…

ANGEL OLIFERUK

Angel Oliferuk – została jedyną reprezentantką naszego kraju w światowym finale Top Model. Pochodząca z Bielska Podlaskiego Angela zawsze marzyła o karierze modelki, ale pierwsze kroki na wybiegu zaczęła stawiać dopiero za oceanem (od pięciu lat mieszka w USA). Sesję zaproponował jej między innymi Jose Amigo, współpracujący na stałe z Victoria’s Secret i agencją Ford Models, a także Nyla D. czy John David Lantrip. Angel brał udział w wielu pokazach, mając na sobie ubrania firm takich jak White and Black Market, projektantów: Very Wang, Rosity Hurtado, Helen Gerro Couture, marek: Eric Desgins, Frankovik Designs, Papilliom Desgins, Edward Dillard Desgins, Zambony Haute Couture i innych. Jej karierze kibicują mieszkający w Polsce rodzice, dwie siostry, które tak jak Angel pracują w USA: bliźniaczka Ania i młodsza Viola, a także chłopak – Emery.

2018-03-14T08:31:59+00:002 lutego 2013|Moim zdaniem|