Strona główna » Blog » Andrzej Grabarczyk Harley’owcem!

Andrzej Grabarczyk Harley’owcem!

Znamy go jako Jerzego z „Klanu„. Jaki prywatnie jest Andrzej Grabarczyk? Aktor najchętniej spędza czas z rodziną, ale nie rezygnuje też z realizacji swoich pasji. Grabarczyk uwielbia wędkować, a na ryby często jeździ… motorem!

I to nie byle jakim, bo Harleyem- Davidsonem, ważącym ponad 300 kg! Skąd u aktora taka pasja „dużej wagi”? Ponoć miłość do ryczących silników zaszczepił w nim tata:
– Ojciec zabierał mnie do garażu i prosił o pomoc, bo sam wszystko robił przy samochodach– zdradza swoja tajemnice Andrzej Grabarczyk- Potem przyszedł czas na własny motor, jednocylindrowy, z czasów wojny. Sprzedałem go chyba już po trzech dniach, bo nie posiadał żadnych dokumentów.

Potem jeździł na emzetce, wuesce, i junaku, którego trzyma do dziś. Jednak największy sentyment aktor ma do swojego najnowszego nabytku, Fatt Boya (model marki Harley- Davidson). Serialowy Jurek dostał lśniącą maszynę w prezencie od syna, który wyłożył sporą sumę, by tylko sprawić ojcu radość. Jednak Andrzej Grabarczyk dopiero w tym roku wyruszy na swoim ryczącym motorze w daleką wyprawę:
– W wolnych chwilach jeżdżę po Mazurach, ale w te wakacje razem z synem i znajomymi planuję przejechać na motorze całą Norwegię!- opowiada szczęśliwy posiadacz supermaszyny.

Andrzej Grabarczyk, foto:MWmedia

Andrzej Grabarczyk, foto:MWmedia

Andrzej Grabarczyk, foto:MWmedia

Andrzej Grabarczyk, foto:MWmedia

2018-03-14T10:58:16+00:001 lipca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: