Anataka. Garderoba w klimacie etno

Bardzo kobieco, oryginalnie i zmysłowo – tak prezentuje się garderoba Anataki w klimacie etno. Zwiewne i lekkie tkaniny, mocne akcenty, a także naturalne barwy dominują w letniej odsłonie kolekcji Anataki. Wiodącym motywem dla trendu etno są tkaniny, które zachęcają różnorodnością form i faktur.

Charakterystyczne jest również łączenie wzorów pochodzących z odległych kultur. Tak powstają orientalne printy, które tworzą dynamiczne i oryginalne palety intensywnych barw. Etno-inspiracje Anataki widać m.in. w kolorystyce, gdzie dominują ciepłe odcienie beżu i brązu, ale także w bogatych detalach. W kolekcji pojawiają się skórzane aplikacje czy hafty na tkaninach.

„Etno wzbogaca nasz styl pokazując, że czerpanie pomysłów z oddalonych źródeł może być niezwykle efektowne. Kolekcja Anataki skierowana jest do nowoczesnych kobiet, ceniących wysoką jakość tkanin i bezpretensjonalność nowoczesnych form” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

Obowiązkowe dla tej stylistyki są długie, kwieciste suknie z jedwabiu. Kobieta Anataki poczuje się w niej zmysłowo i seksownie, nawet podczas letniego spaceru.

Elegancka tunika z drukowanym jedwabiem zestawiona z delikatną dzianiną stworzy idealne połączenie z białymi, letnimi spodniami.

Klimat etno w kolekcji Anataki to także naturalne tkaniny w kolorze ecru. Mini sukienka z bawełnianej organzy z wełnianym haftem stanowi alternatywę dla klasycznej małej czarnej.

Tunika z egzotycznymi nadrukami przypominającymi tradycyjne wzory Inków sprawi, że sylwetka będzie wyglądała bardzo smukło i atrakcyjnie. Stylizację uzupełnią skórzane bransolety w intensywnym kolorze.

[nggallery id=2845]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również