Amokrun – coś nowego, casualowego dla facetów!

Strona główna » Blog » Amokrun – coś nowego, casualowego dla facetów!

Amokrun – coś nowego, casualowego dla facetów!

Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy lookbook do najnowszej kolekcji marki Amokrun, której motorem napędowym jest więź międzyludzka zwana przyjaźnią. Przyjemnością tym większą, że jest to polska marka casualowa, a takich marek jest jak na lekarstwo. Zwłaszcza męskich.

Jest to jubileusz, drugie urodziny marki. Ostatnie lata to przede wszystkim mega wspomnienia, niezliczone podróże, oraz setki stworzonych ubrań. Jednak nie to jest najważniejsze. Najistotniejszą kwestią jest przekonywanie ludzi dlaczego zakładają te konkretne ubrania. Motywujemy ludzi, aby pokazać, że ważniejsze są pobudki ich noszenia niż sam fakt. Teraz chcemy udowodnić, że liczą się emocje. Liczy się przyjaźń i to w niej jest siła.

031417DROP łączy ponadczasowy denim w wielu wydaniach wraz z kolorami wiosny. Męska estetyka, wygodne kroje, wysokiej jakości materiały to tylko nieliczne elementy charakterystyczne dla tego asortymentu.

Oto, co sami twórcy Amokrun mówią o sobie: „Lubimy denim, lubimy wiosenne kolory, a wszystko to w zgodnie z naszą dywizą. Uważamy, że istotniejsze od tego co się nosi, jest fakt dlaczego. Wiemy, że ważna jest świadomość wykonania ubrań. Wiedza, gdzie one powstały i dlaczego. Fakt, że materiały nie są przypadkowe. Nie są dostępne w sieciówkach, czyli nie spotyka ich się na ulicy tak często.

Są to ubrania, które poleca się swoim znajomym.

Chwalimy się też tym, że nasze ubrania produkujemy w Polsce. A jest czym, bo uważamy, że mamy światową jakość. Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, tworzymy miejsca pracy i wiemy jakie to ważne, aby wytwarzać produkty lokalnie.”

2018-03-14T03:44:38+00:00 17 marca 2017|Moda|