Alexina Graham

Alexina Graham została nowym aniołkiem Victoria’s Secret! Foto i wideo!

Victoria’s Secret ogłosiła, że do grona aniołków dołączyła brytyjska modelka Alexina Graham.

Po raz pierwszy wystąpiła w pokazie mody Victoria’s Secret w 2017 r., w Szanghaju. Od tej pory nieustannie współpracuje z marką: w zeszłym roku wystąpiła w pokazie Victoria’s Secret w Nowym Jorku oraz pozowała Russellowi Jamesowi i Jerome’owi Duranowi do kampanii reklamowych.

Brytyjską modelkę Alexinę Graham można opisać dwoma słowami: charyzmatyczna piękność. Jako modelka zadebiutowała w kampanii Wiosna 2009 marki Burberry. Alexina błyskawicznie osiągnęła sukces i wspięła się na szczyt modelingu. Branżowy portal Models.com mianował ją jedną z najbardziej seksownych modelek na świecie.

Alexina regularnie współpracuje z najlepszymi fotografami modowymi, takimi jak Daniel Jackson, Phil Poynter, Russell James, Mariano Vivanco, Kacper Kasprzyk, Ellen Von Unwerth, Walter Chin, Tung Walsh, Philip Gay, Victor Demarchelier, Kenneth Willardt, Jan Welters, Sofia Sanchez & Mauro Mongiello oraz Jerome Duran.

Równie ceniona przez najsłynniejszych projektantów mody, Alexina występowała na wybiegach Nowego Jorku, Mediolanu czy Paryża i prezentowała kolekcje MaxMara, Brandon Maxwell, Balmain, Jean Paul Gaultier, Giorgio Armani oraz Zimmerman. Była także twarzą kampanii reklamowych takich marek jak Burberry, Balmain, Brunello Cucinelli, Aquascutum, Sportmax Code, Brooks Brothers i L’Oreal.

W 2017 r. w Szanghaju po raz pierwszy wystąpiła w pokazie mody Victoria’s Secret. Od tej pory Alexina nieustannie współpracuje z marką: w zeszłym roku wystąpiła w pokazie Victoria’s Secret w Nowym Jorku oraz pozowała Russellowi Jamesowi i Jerome’owi Duranowi do kampanii reklamowych. W marcu 2019 r. Alexina podpisała kontrakt, który uczynił ją Aniołkiem Victoria’s Secret.

Alexina obecnie mieszka w Nowym Jorku, a taniec i śpiew to jej niezmiennie wielkie pasje.

WYBÓR ALEXINY GRAHAM

WIDEO

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również