Strona główna » Blog » Alexa Łuczak na łamach Oggi magazynu

Alexa Łuczak na łamach Oggi magazynu

O Aleksandrze Łuczak pisaliśmy już nie raz i można by tak bez końca. Piękna. Skromna. Aparat ją uwielbia, a  pracodawcy już się o nią wręcz biją! Właśnie podpisała lukratywny kontrakt z magazynem OGGI.

OGGI po raz pierwszy wydano w 1992 roku i od tego czasu przez jego okładki przewinęły się tysiące młodych dziewczyn, celebrytek, a nawet prawdziwych gwiazd wielkiego ekranu. Magazyn skierowany jest do grupy 20-30 – letnich kobiet interesujących się modą, stawiających na własny rozwój i modny lifestyle, a jego fanki traktują go na równi z amerykańskim wydaniem Vogue. Tym bardziej cieszy sukces polskiej dwudziestolatki.

Agencją matką Alexy Łuczak jest agencja Magteam Model Management. Modelka jest jedną z bardziej rozchwytywanych Polek poza granicami naszego kraju. O kontrakty z nią zabijały się m.in. Prada, Miu Miu czy Valentino oraz marki urodowe, jak Shiseido czy PONDS.

Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w kampanii reklamowej nakręconej z japońską celebrytką Nanae Ubukata, spot ten  możecie zobaczyć poniżej

Od 1 do 17 maja Alexa będzie przebywać w Polsce, gdzie czekają na nią nowe zawodowe wyzwania.

[nggallery id=4492]

2014-11-17T16:51:30+00:0012 kwietnia 2013|Świat Kobiet, Uroda|