Aleksandra Szwed, Candy Girl na Rage 2013

Strona główna » Blog » Aleksandra Szwed, Candy Girl na Rage 2013

Aleksandra Szwed, Candy Girl na Rage 2013

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia największej motoryzacyjnej imprezy roku – Rage 2013. W najbliższy czwartek (22 sierpnia) punktualnie o godzinie 10:00 uczestnicy wyruszą spod Hali Widowiskowo-Sportowej „Torwar” na trasę prowadzącą aż Międzyzdrojów.

Luksusowe samochody, które pojadą w tej edycji będzie można oglądać już 21 sierpnia od godziny 16:00 na parkingu Hali widowiskowo-sportowej „TORWAR”, przy ul. Łazienkowskiej 6a.

30 gotowych na wyzwania ekip. 30 super szybkich samochodów. Pasja, luksus oraz motoryzacja na najwyższym dostępnym poziomie. W trakcie tak wyjątkowego wydarzenia nie może zabraknąć pięknych kobiet.

Swoje uczestnictwo w Rage 2013, na zaproszenie Partnera Exotic Car Club, potwierdziły Aleksandra Szwed, Doda oraz Candy Girl.

Aktorka, piosenkarka i prezenterka Aleksandra Szwed wspólnie z uczestnikami pokona trasę z Warszawy do Międzyzdrojów, stawiając czoła czekającym ich zadaniami i wyzwaniom. Aleksandra Szwed jako osoba bardzo aktywna, chętnie uczestniczy w wydarzeniach sportowych. Brała udział w imprezach motoryzacyjnych: VIP Cross, Orlen Verva Racing; fitness: Adidas, Shape’e; crossfit; towarzyskich grach zespołowych: Gortat Team vs. Wojsko Polskie. Ciągle szuka też nowych sportowych wrażeń, nawet tak ekstremalnych jak skoki spadochronowe. W Rage 2013 pojedzie czarnym Lamborghini razem z Przemysławem Waszczukiem – kierowcą rajdowym i właścicielem Exotic Car Club.

Nie zabraknie oczywiście na całej trasie Jurka Dziewulskiego – swoją ultimą GTR, który od lat wspiera nasz Klub Elite Circle.

Na trasie wydarzenia pojawi się również piosenkarka Candy Girl, wykonująca muzykę z pogranicza pop, dance i electronic. Candy Girl znana jest ze współpracy z polskimi muzykami Alchemist Project, East Clubbers, Wet Fingers oraz z zagranicznym muzykiem Riff & Raysem.

 

2013-08-20T15:22:20+00:0020 sierpnia 2013|Gwiazdy|