Aleksandra Hamkało i MISBHV

Aleksandra Hamkało, grająca główną rolę kobiecą w filmie „Big Love”, doskonale sprawdziła się jako modelka niegrzecznej i prowokującej marki MISBHV.

Niekonwencjonalne ubrania tego artystycznego tandemu z Krakowa zawsze wychodzą poza sztywny margines tego, co zazwyczaj na polskim rynku możemy oglądać. Podobnie jest z najnowszą rolą Aleksandry. Emilia – bohaterka „Big Love” – przechodzi w filmie metamorfozę. Wyrywa się z domu rodzinnego, zaczyna realizować swoje marzenia i odnosić pierwsze sukcesy. Z zakompleksionej nastolatki przekształca się w pewną siebie kobietę.

Emilia, grana przez Hamkało, zdecydowanie nie należy do grzecznych dziewczynek – buntuje się wobec konserwatywnych zasad i oscyluje na granicy nieprzyzwoitości. Jednocześnie jednak zachowuje swój energetyczny i hipnotyzujący styl. Pewnie dlatego Aleksandra znakomicie wypada w niezobowiązujących i oryginalnych ubraniach MISBHV. Możemy sobie tylko życzyć więcej tak udanych i niekonwencjonalnych połączeń na polskim rynku.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=2068]

BIG LOVE
PREMIERA: LUTY 2012
Scenariusz i reżyseria: Barbara Białowąs
Obsada: Aleksandra Hamkało, Antek Pawlicki, Robert Gonera, Małgorzata Pieczyńska, Dobromir Dymecki

foto: M. Turczyńska[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również