Strona główna » Blog » Aktywna mama, czyli e-learning na macierzyńskim!

Aktywna mama, czyli e-learning na macierzyńskim!

Zdalne nauczanie to metoda coraz częściej wykorzystywana na uczelniach, w firmach i instytucjach administracyjnych. Popularna jest również wśród osób powracające na rynek pracy. E-learning to przede wszystkim elastyczność – możemy uczyć się w dowolnym miejscu i czasie. Czy nie jest to idealne rozwiązanie dla matek powracających do pracy po urlopie macierzyńskim?

Sklep internetowy http://elearningowo.pl/, to projekt firmy Dom Szkoleń i Doradztwa. Dzięki przeprowadzonym badaniom nad motywacją w e-learningu oraz doświadczeniu trenerów-praktyków, stworzono profesjonalne szkolenia on-line. Solidne merytoryczne podstawy, innowacyjna formuła i konwencja serialu komediowego, sprawiają, że oferowany e-learning nie tylko uczy, ale jest też formą rozrywki. Interaktywne elementy pozwalają na pełne zaangażowanie uczestnika, komediowa forma sprawia, że lekcje ogląda się jak dobry serial.

Kursy koncentrują się na dwóch rodzajach kompetencji: menedżerskich oraz administracyjno-biurowych. Szkolenia o tematyce menadżerskiej dedykowane są osobom otwartym na wiedzę i świadomym, jak wielkie znaczenie dla wyników w biznesie mają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Poruszają zagadnienia kluczowe dla osiągnięcia pozycji naturalnego lidera i profesjonalnego menedżera. W ofercie sklepu znalazły sie wszystkie niezbędne szkolenia z obszaru zarządzania zespołem oraz funkcjonowania w środowisku pracy. Szkolenia dla pracowników biurowych i administracyjnych to starannie dobrany zestaw zagadnień związanych z szeroko rozumianą pracą biurową.

Wśród tematów szkoleń można znaleźć uniwersalne zagadnienia, jak na przykład radzenie sobie ze stresem czy zarządzanie czasem. Zdobyte podczas kursu umiejętności można wykorzystać nie tylko w pracy zawodowej, ale i w środowisku domowym. W końcu dobra organizacja czasu to jedna z największych zalet współczesnej kobiety.
Szkolenia można dodatkowo uzupełnić indywidualną sesją coachingową przez Skype, która jest sprawdzoną formą wspomagającą rozwój zawodowy i osobisty. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje nieograniczony dostęp do platformy we-learningowej, na której specjaliści i praktycy dzielą się doświadczeniami. Na stronie sklepu dostępne jest gratisowe szkolenie pokazowe, co umożliwia zapoznanie się z formą i jakością prowadzonych zajęć przed zamówieniem wybranego tematu.

Każda mama wie, jak pochłaniającym zajęciem jest opieka nad małym dzieckiem. Gdy do tego dojdą jeszcze podstawowe prace domowe, trudno znaleźć czas dla siebie. Mimo to, warto przeznaczyć chociaż godzinę każdego dnia, aby podnieść swoje kompetencje. Bo gdy urlop macierzyński dobiegnie końca, możemy powrócić do pracy pewne siebie i gotowe na nowe wyzwania.

2018-03-14T10:16:43+00:0028 listopada 2011|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: