aplikacji Clotify

Aktualizacja aplikacji Clotify- całkiem nowy second hand

Second Hand staje się coraz bardziej popularną formą zakupów. Nie chcemy już wydawać pieniędzy w sieciówkach, ponieważ ceny nie są adekwatne do jakości. Ludzie stają się coraz bardziej świadomi i zdają sobie sprawę w jakich warunkach są produkowane ubrania do popularnych sklepów.

Ekologicznym i humanitarnym rozwiązaniem okazują się sklepy z używaną odzieżą. Ubrania oddawane do second hand dostają drugie życie, dzięki czemu nie stają się kolejnym odpadem który będzie rozkładał się przez klika tysięcy lat. Dodatkowo ubrania w „Ciucholandach” są znacznie tańsze. Możemy wyglądać modne za gorszę. A co gdyby oprócz oszczędzania pieniędzy moglibyśmy oszczędzać czas który musimy przeznaczyć na poszukiwanie ubrań?

Twórcy aplikacji Clotify przemyśleli dokładnie jak szybko i tanio zrobić zakupy używanych ubrań nie wychodząc z domu. Dzięki aplikacji Clotify możemy przeglądać tysiące ubrań których ceny zaczynają się nawet od 5zł.

Każde ubranie podlega reklamacji tzn. jeśli sprzedający wyśle ubranie nie zgodne z opisem aplikacja zwróci pieniądze. W stacjonarnych sklepach z używaną odzieżą nie można zwracać ubrań więc aplikacja okazuje się niesamowicie przemyślana.

Jednak to nie koniec udogodnień które oferuje nam Clotify. Każdą cenę podaną przez sprzedającego mamy prawo negocjować. Po wysłaniu ubrania sprzedający jest zobowiązany do wpisania w aplikacji numeru nadania przesyłki. Dopiero po wykonaniu tej czynności aplikacja przeleje pieniądze. Clotify to jedyna aplikacja na rynku która oferuje tak bezpieczne zakupy używanych ubrań.

Podsumowując: jeśli posiadasz ubrania które tylko zajmują Ci miejsce w szafie może warto dorobić pare złotych i wystawić je na sprzedaż w Clotify? A może to właśnie ty potrzebujesz odświeżyć swoją szafę kilkoma nowymi sukienkami?
Sprawdź oferty w Clotify! Aplikacje możesz pobrać zupełnie za darmo z app store lub google play.
Oficjalna strona aplikacji  http://clotify.pl/.
aplikacji Clotify aplikacji Clotify
Podziel się wiadomością:

Polecamy również