Strona główna » Blog » Agnieszka Światły kolekcja wiosna/lato 2012

Agnieszka Światły kolekcja wiosna/lato 2012

Kolekcja „wiosna/lato 2012” jest niewątpliwie przełomowa w twórczości projektantki Agnieszki Światły, gdyż po raz pierwszy zostały wykorzystane przepiękne wzory oraz szalenie modne motywy zwierzęce.

Szeroki wachlarz kolorystyczny zwiewnych, włoskich jedwabi (szyfony, muśliny i organtyny) został połączony z finezyjnymi draperiami i falbanami układającymi się między innymi w motywy kwiatowe. Kolekcja jest ultra kobieca i delikatna. Podkreśla wszystkie najbardziej zmysłowe atuty, zachowując przy tym szyk i elegancję. Różnorodność wzorów i fasonów pozwala na to, aby każda klientka odnalazła dla siebie kreację, w której będzie się czuła absolutnie wyjątkowo i magicznie.

Kolekcja „wiosna/lato 2012” została stworzona z myślą o kobietach szczególnie ceniących sobie połączenie luksusu i wygody.

[nggallery id=1153]

Agnieszka Światły – Absolwentka Szkoły Projektowania i Stylizacji Ubioru we Wrocławiu. Laureatka ogólnopolskiego konkursu dla projektantów mody „Gryf Fashion Show 2008” w kategorii Haute Couture. Dzięki swoim kolekcjom znalazła się w finałach wielu prestiżowych konkursów, m.in.: „Oskary Fashion 2006” oraz „New Look Design 2008”.
Jej projekty ukazywały się wielokrotnie na łamach czołowych polskich magazynów, m.in.: Elle, Glamour, Fashion Magazine, The Spot, Stylowy-Wrocław, Businessman.pl, Moda Forum.
Ubierała do tej pory wiele polskich celebrytek jak m.in.: Patrycję Kazadi, Aleksandrę Rosiak, Agnieszkę Popielewicz, Magdalenę Smalarę , Adę Fijał, Paulinę Chylewską, Izabelę Kopeć, Marię Nowakowską, Sarah Jane oraz Ilonę Felicjańską. Jej kreacje można było podziwiać podczas festiwalu „Opole 2010” oraz wyborów „Miss Supranational 2010” w Płocku, gdzie 20 finalistek z całego świata zaprezentowało kolekcję na sezon „wiosna/lato 2011”.
Projektantka prezentowała swoją kolekcję „wiosna/lato 2009” na Lviv Fashion Week 2009 oraz podczas Berlin Mercedes-Benz Fashion Week 2011, gdzie jej projekty z kolekcji „Carnival” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.
W czerwcu 2010 roku otworzyła swój autorski butik mieszczący się przy ulicy Jedności Narodowej 155 we Wrocławiu.
W sierpniu 2010 roku w programie „TVN Uwaga” przedstawiona została sylwetka projektantki, która szyje kreacje nie tylko w rozmiarze 0, ale również dla kobiet w rozmiarach XXL.
W kwietniu 2011 ukazała się kolekcja „wiosna/lato 2012”, której inauguracja miała miejsce wraz z polską premierą samochodu Lexus CT200h, w czerwcu zostanie zaprezentowana podczas „Sopot Fashion Days” w Sopocie, a w lipcu podczas „LGN Events Summer Catwalk” w Londynie.

2011-05-20T07:57:51+00:0020 maja 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: