Agata Steczkowska zostanie ambasadorką marki samochodów?

Starsza siostra Justyny w ostatnim czasie zaistniała w świadomości czytelników jako autorka książki, która odsłania serety rodzinne „Steczkowscy”. Nie spotkało się to chyba z uznaniem rodzeństwa, bowiem na premierze żadne z sióstr i braci się nie pojawiło. Agata zdaje się w ogóle nie przejmować.

Poza prowadzeniem fundacji, chóru dziecięcego, koncertów w radiu, Agata coraz częściej widywana jest na medialnych imprezach show biznesowych. Była już twarzą marki obuwniczej, a ostatnio mówi się, że być może zostanie ambasadorką koreańskiego SUV – a, którego premiera miała miejsce kilka dni temu.

Marka jest ostatnio bardzo aktywna na polskim rynku, mając liczne i różnorodne grono ambasadorów: Joanna Kurowska, Anna Powierza, Bogdan Czarnik i Iwona Guzowska, więc sądząc po aktywności Agaty Steczkowskiej na medialnej prezentacji modelu Rexton G4 można się spodziewać, że dołączy ona do tego zacnego grona.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jedno przemyślenie nt. „Agata Steczkowska zostanie ambasadorką marki samochodów?

  1. Też bym chciała dostać taki samochód do testów, bo uwielbiam suvy. Też jeżdżę ssangiem ale tivoli i w mieście dobrze mi się spisuje. Wygodny i bardzo pojemny bagażnik, więc na dłuższe wypady do rodziców czy na wakacje da radę się zapakować.

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)