Adamczyk, Karolak, Kamińska, Bohosiewicz, Stramowski, Roznerski przesyłają życzenia noworoczne! Foto i wideo!

Strona główna » Blog » Adamczyk, Karolak, Kamińska, Bohosiewicz, Stramowski, Roznerski przesyłają życzenia noworoczne! Foto i wideo!

Adamczyk, Karolak, Kamińska, Bohosiewicz, Stramowski, Roznerski przesyłają życzenia noworoczne! Foto i wideo!

Gwiazdy komedii romantycznej „Narzeczony na niby” składają życzenia noworoczne internautom! „Dużo miłości, takiej z serca, prawdziwej” – mówi Piotr Stramowski, a Tomasz Karolak dodaje: „Aby spełniły Wam się wszystkie najskrytsze marzenia i fantazje”.

Czego jeszcze pragną dla widzów Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Piotr Stramowski, Sonia Bohosiewicz, Julia Kamińska i Mikołaj Roznerski? Przekonajcie się w najnowszym klipie.

„Narzeczonego na niby” tworzy plejada polskich gwiazd. Poza Piotrem Stramowskim, Julią Kamińską, Piotrem Adamczykiem i Tomkiem Karolakiem zobaczymy również Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Andrzeja Grabowskiego, Ilonę Ostrowską, Ewę Kasprzyk, Janusza Chabior, Sebastiana Karpiela-Bułecką, Paulinę Sykut – Jeżynę oraz Vienia.

 

Bohaterowie filmu przekonają się czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.  

Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz. Producentem filmu jest TFP Sp. z o.o., zaś koproducentami: Telewizja Polsat Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A., Polkomtel Sp. z o.o. oraz Edipresse Polska S.A.

Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa!

Od 12 stycznia w kinach!

2017-12-29T15:44:48+00:00 29 grudnia 2017|Gwiazdy|