Strona główna » Blog » Abstrakcyjna sztuka ubioru

Abstrakcyjna sztuka ubioru

Klasycznie, a jednak z ekstrawaganckim tchnieniem. Abstrakcja wtargnęła do naszych szaf. Marka Solar przygotowała linię niezwykle klasycznych, elegancko skrojonych ubrań, które tworzą niezwykle dynamiczne i nonszalanckie połączenia dzięki malarskim, abstrakcyjnym nadrukom. Tej wiosny w naszych szafach nie może być nudno!

Linia ubrań marki Solar, wygląda niemal jak wyjęta spod pędzla Jacksona Pollocka czy Pabla Picassa. Bardzo klasyczne kroje zyskały ogromną dawkę szaleństwa dzięki eksplozji kolorowych, pełnych dynamiki nadruków.

Na linię składa się marynarka o dopasowanym kroju, wąskie, garniturowe spodnie, ołówkowa spódnica i wiosenny płaszcz. Każdy z elementów wygląda doskonale w połączeniu z jednolitymi częściami garderoby. Ten wyjątkowy print sprawdzi się zarówno w zestawieniu ze stonowanymi jak i głębokimi barwami, dodatkowo wzmacniającymi efekt.

Fankom bardziej odważnych stylizacji proponujemy wersję total look, czyli garnitur, czy to w wersji ze spódnicą czy też ze spodniami, zestawiony z lekkim, wiosennym płaszczykiem z tej samej linii. Prezentując się od stóp do głów w intensywnym i intrygującym princie nadamy energetycznego i estetycznego tchnienia całemu otoczeniu!

Solar wiosna-lato 2013 1 Solar wiosna-lato 2013 2 Solar wiosna-lato 2013 3 Solar wiosna-lato 2013 4

2018-03-14T08:29:04+00:0017 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: