Strona główna » Blog » A właściwie… czyj to ślub?

A właściwie… czyj to ślub?

Odpowiedź na tytułowe pytanie wydaje się prosta. To dzień państwa młodych. A gdyby spojrzeć na to wydarzenie z drugiej strony, z perspektywy organizatorów i koordynatorów uroczystości? Dla nich to ciężkie, wymagające strategicznego zacięcia przedsięwzięcie! Koordynatorzy ślubni to znak naszych czasów. Zabiegani narzeczeni nie zawsze mają czas, by zadbać o kwestie organizacyjne w najdrobniejszych szczegółach. Ale od czego są zawodowcy? Czas dowiedzieć się, jak wygląda ich praca. Serial „A właściwie czyj to ślub” od 1 czerwca w dni powszednie o 02:00 na Club TV.

Pamiętacie Jennifer Lopez jako organizatorkę ślubów, w której zakochał się niedoszły pan młody Matthew McConaughey? Zimna krew, samodyscyplina, dbałość o szczegóły, zdolność przewidywania, umiejętność szybkiego reagowania i improwizacji, wyobraźnia i pomysłowość, empatia, wykwintny gust… Uff.. to wszystko przydało się nie tylko bohaterce filmu „Powiedz tak!”, ale okazuje się niezbędne w codziennej pracy koordynatora ślubnego.

Bo coraz częściej najważniejszą osobą na ślubie nie jest ani panna młoda, ani pan młody – tylko właśnie koordynator. Zawód zdobywa popularność także w Polsce. Bądźcie świadkami tego, z jakimi problemami muszą się borykać ślubni organizatorzy, zobaczcie ich porażki i sukcesy (a także sztuczki!) w pracy nad przygotowaniem tego niezwykłego dnia dla młodej pary.

„A właściwie czyj to ślub” od 1 czerwca w dni powszednie o 02:00 na Club TV.

2018-03-14T09:37:38+00:0030 maja 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: