nowa Warszawa

A jakie są Wasze motoryzacyjne marzenia?

PowerSport i Elite Circle wspiera Projekt Nowej Warszawy – a jakie są Wasze motoryzacyjne marzenia?

Zależy nam bardzo, żeby każdy Polak usłyszał o Nowej Warszawie, a całym projektem chcemy sprawić, że ludzi będą wierzyli we własne marzenia, że nie trzeba mieć od razu milionów na koncie, żeby działać i realizować idee. Do projektu podchodzimy z sercem, wiarą i wizją. Chcemy wykonać jeden mały krok dla Polskiej motoryzacji i dla Polaków” – mówi Michał Koziołek – inicjator Projektu

Pomysł stworzenia następcy samochodu Warszawa, ma nie tylko na celu wskrzeszenie legendy, ale również zaprezentowanie tego, jak mogłaby wyglądać Warszawa na XXI w., oczywiście zachowując charakterystyczne przetłoczenia i cechy poprzednika. Auto będzie napędzane silnikiem o pojemności 6.0 V12, albo 5.0 V8 , a całość samochodu będzie wykończona bardzo luksusowo, żeby i nasza wersja w przyszłości mogła zasłużyć na miano Legendy.

Projekt w tej chwili jest już na bardzo rozwiniętym etapie. Udało się pozyskać firmy odpowiadające za:

– Felgi i Opony 22” firma Lexani

– Lakiery i lakiernia -Novol

– zabezpieczenie lakieru – Tenzi

– car detailing – Urban i We’re 4 detailing

– wykończenie wnętrza skóra

– stworzenie wnętrza

– tworzenie metalowych detali

– oleje smary – Petrobaza

Wiele firm pomaga także, żeby projekt rozwijał się z każdym dniem:

e-prototypy, 3Rstudio, Giganto.pl,  drukarnia KEA, Galeria Indigo

Udało się już także uzyskać pieniądze na zakup podwozia, silnika i nowych części do samochodu : zawieszenie, hamulce etc.

Pieniądze, o które się starają pozwolą na rozpoczęcie prac nad prototypowym nadwoziem, które będzie w pełni funkcjonalne i całkowicie bezpieczne, a gotowy prototyp będzie zarejstrowanym autem. Cel nie jest prosty, przed nimi jeszcze wiele, godzin, dni i miesięcy ciężkiej pracy. Jednak wierzą, że razem uda się nam. Pokażmy, że my Polacy jesteśmy w stanie znów razem tworzyć wielkie rzeczy. Wskrzesimy Polska motoryzacje, chociaż w tym małym stopniu.

Przedstawiamy kilka zdjęć modelu auta. Model oczywiście ma tylko przedstawić bryłę samochodu. Dlatego cały projekt jest jeszcze do poprawek kosmetycznych detali.

Dowiedz się jak wesprzeć budowę Nowej Warszawy:

http://www.powersport.pl/wydarzenia-specjalne/elite-circle/883–projekt-nowej-warszawy-wspiera-powersport-i-elite-circle-

A Ty napisz nam jakie masz motoryzacyjne marzenia i prześlij na – na info@elitecircle.pl. Może niektóre z nich uda nam się spełnić lub pomóc w ich realizacji?

nowa Warszawa

nowa Warszawa

nowa Warszawa

Podziel się wiadomością:

Polecamy również