39. Kongres i Targi LNE – święto branży beauty – już za nami

39. Kongres i Targi LNE w Krakowie – święto branży beauty – już za nami! Bogate stoiska targowe najważniejszych polskich marek, specjalistyczne wykłady i panele dyskusyjne, make -up, masaż i biznes. Miniony weekend naprawdę obfitował w wydarzenia!

Wśród wystawców Targów LNE w Krakowie znalazły się m.in. takie marki, jak Arkana Cosmetics, Bielenda Kosmetyki Naturalne, Beta Derm, Clochee, Cosmed 24, Apis Natural Cosmetics, Dermatic.pl, Farmona Laboratorium Kosmetykow Naturalnych, Vacu Activ, Yasumi, Ziaja i wiele, wiele innych. Pełną ich listę znajdziecie na stronie Kongresu i Targów.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się polskie kosmetyki naturalne i organiczne oraz neurokosmetyki, stoiska z wyposażeniem gabinetów kosmetycznych (m.in. lasery medyczne), bogata oferta szkoleń specjalistycznych czy w końcu praktyczne workshop’y.

Podczas kongresu wręczono także nagrody Innowacje LNE, wyróżniając w ten sposób 21 innowacyjnych produktów, które eksplorują zdobycze nowych technologii, wykorzystują nowoczesne składniki i mają niezwykle oryginalne formuły. Produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty i healthy aging.

Barbara

Podziel się wiadomością:

Polecamy również