zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » 24/7 Waterline Eye Pencil – kredka, która podkreśli Twoje spojrzenie

24/7 Waterline Eye Pencil – kredka, która podkreśli Twoje spojrzenie

Nowa kredka od Urban Decay to rewolucja dla Twoich oczu. Superkremowa formuła i pięć zupełnie świeżych odcieni podkreśli Twoje spojrzenie i pozwoli Ci stworzyć perfekcyjny makijaż na bardzo, bardzo długo. Nawet na wewnętrznej krawędzi linii wodnej oka!

24/7 Waterline Eye Pencil – supertrwała i superperfekcyjna

Dobrze zrobiony makijaż oczu podkreśli Twoje spojrzenie i nada mu głębi, jednak jego niezwykle ważnym i dość trudnym do wykonania elementem są kreski na krawędziach linii wodnej oka. Nieodpowiedni liner może okazać się nie tylko nietrwały, ale również trudny w nakładaniu, co w efekcie może zepsuć precyzyjnie tworzony look. 24/7 Water Eye Pencil od Urban Decay to rewolucyjna kredka, która jest rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów!

Jej niezwykle kremowa konsystencja (bardziej niż 24/7 Eye Pencil!) zapewnia wyjątkowo łatwe nakładanie dając półmatowy, wodoodporny i, co najważniejsze, bardzo długotrwały efekt. Specjalna formuła pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc powodując, że makijaż oczu będzie wykonany perfekcyjnie. Nowy liner od Urban Decay pozwala podkreślić linię rzęs, ale doskonale sprawdzi się także przy kreowaniu niezapomnianego makijażu na wewnętrznej linii wodnej oka. Z pewnością niejednokrotnie malowałaś już dolną linię, ale z superprecyzyjną kredką 24/7 Waterline Eye Pencil możesz nałożyć kolor także na wąski fragment między gałką oczną, a rzęsami nadając swojemu spojrzeniu głębi bez efektu ciężkich oczu!

Wzbudź pełne zazdrości spojrzenia z nowymi kolorami

24/7 Waterline Eye Pencil to nie tylko wyjątkowa formuła, kremowa konsystencja i łatwość nakładania. Nowa kredka od Urban Decay to także pięć zupełnie nowych odcieni, które możesz dowolnie ze sobą mieszać tworząc swój własny, niepowtarzalny styl. Do palety kolorów należą: klasyczny czarny Legend, granatowy Push, Rail o brązowym odcieniu, Mood przypominający odcień węgla drzewnego oraz pełen temperamentu zielony Street.

Perfekcyjny prezent od Urban Decay

24/7 Waterline Eye Pencil to dzieło Urban Decay – marki, która od ponad dwóch dekad wyznacza trendy na rynku kosmetyków do makijażu. Produkty marki cieszą się ogromną popularnością, a znaczna ich część zyskała już miano legendarnych. Wszystko za sprawą rewolucyjnych formuł, oryginalnych rozwiązań i odważnych kolorów, które Urban Decay stosuje w swoich kosmetykach tworząc jednocześnie produkty dla pewnych siebie indywidualistek, które chcą podkreślić swój niepowtarzalny styl. Produkty marki znajdziesz online na www.urban-decay.pl.

2016-02-16T11:06:50+01:0016 lutego 2016|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: