Strona główna » Blog » 20.lecie Raz Dwa Trzy

20.lecie Raz Dwa Trzy

O 20-leciu Raz Dwa Trzy robi się głośno. W ostatnim Tańcu z Gwiazdami życzenia zespołowi złożyła nawet Edyta Górniak! Do życzeń dołączają się m.in. Sebastian Karpiel Bułecka i Muniek Staszczyk.

Na jubileuszowych stronach można przeczytać parę ciepłych słów m.in. od Sebastiana Karpiela Bułecki i zespołu Zakopower oraz od Muńka Staszczyka i T.Love. Z każdym dniem przybywa kolejnych wpisów z życzeniami dla Adama Nowaka i jego kolegów.

W trakcie wyjątkowego wieczoru 28 września br. muzycy zaprezentują swoje najbardziej znane utwory w nowym wydaniu z akompaniamentem Orkiestry Kameralnej Hanseatica pod kierunkiem Michała Nesterowicza. Gośćmi specjalnymi koncertu będą: Mateusz Pospieszalski – saksofony, Marcin Pospieszalski – autor orkiestracji oraz instrumenty klawiszowe, Antoni Gralak – trąbka oraz zespół DagaDana.

Adam Nowak, lider zespołu Raz Dwa Trzy zdradza szczegóły pracy przed jubileuszowym koncertem: „Przygotowania są bardzo intensywne, spotykamy się z realizatorami telewizyjnymi, oświetleniowcami i dźwiękowcami, ustalając wszystkie niezbędne szczegóły. Część utworów będzie miała zmienione aranżacje, zagramy inaczej, niż zazwyczaj. Chcemy też, by koncert budował napięcie – zaczniemy bardzo spokojnie, ale zakończenie zaskoczy dynamiką…”

Wtorkowy koncert w Gdańsku będzie różnił się od wszystkich innych występów Raz Dwa Trzy nie tylko aranżacją utworów… – „Podczas koncertu wykorzystamy amfiteatralną przestrzeń Filharmonii Bałtyckiej i po raz pierwszy zagramy w kole” – zdradza Adam Nowak. Wszyscy muzycy będą stać na obrębie koła, tyłem do publiczności, a twarzą do jego środka, gdzie będzie stał lider zespołu Raz Dwa Trzy. – „Myślę, że takie rozstawienie na scenie będzie bardzo ciekawie wyglądało” – dodaje wokalista.

Urodzinowy koncert już 28 września w Gdańsku. Część dochodu z płyty nagranej w czasie wydarzenia zasili cele charytatywne i Fundację ENERGA, partnera koncertu urodzinowego.

foto:MWMedia

[nggallery id=110]
2018-03-14T12:27:52+00:0025 września 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: