10. urodziny magazynu „Co za tydzień”

Tak, tak, ten program jest z nami już 10 lat! W środę, 23. lutego w Pure Sky Club odbyła się urodzinowa impreza programu TVN „Co za tydzień„.

Gospodarzem i prowadzącym urodzinowej imprezy, podobnie jak i samego programu, był oczywiście Olivier Janiak, któremu towarzyszyła żona, Karolina Malinowska. Młodzi rodzice byli w doskonałych humorach, podobnie jak i tłumy wręcz gości, sympatyków i bywalców programu „Co za tydzień”, którzy nie zapomnieli o tradycyjnym „Sto lat” oraz imponujących bukietach kwiatów. Jeżeli zaś chodzi o urodzinowe życzenia, to najładniejsze bodaj złożył… sam sobie Olivier Janiak. „Życzę sobie, aby wszystko jeśli chodzi o polski showbiznes wróciło do początku, byśmy dostrzegali prawdę i piękno w sztuce, byśmy nie musieli szukać sensacji.” – powiedział.

Na urodzinach na wysokim, na 22. piętrze wieżowca SkyLight, gościli m.in. Sylwia Gliwa, Eva Minge, Piotr Adamczyk, Marek Włodarczyk, Reni Jusis i Tomek Makowiecki, Anna Korcz i Paweł Pigoń, Zbigniew Urbański i Katarzyna Gawrońska, Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Maciej Zakościelny z nową dziewczyną – Dianą Tadjuideen-Pakulską, projektanci Paprocki i Brzozowski oraz Gosia Baczyńska, Teresa Rosati, Joanna Horodyńska, Justyna Steczkowska, Andrzej Krzywy, Edyta Olszówka oraz Kuba Wesołowski.

[nggallery id=768]

Zobacz drugą stronę galerii

Podziel się wiadomością:

Polecamy również